معاون استانداری اصفهان: فرمانداران مشکلات موجود در شهرستان‌ها را به‌صورت کتبی به استان اعلام کنند
معاون استانداری اصفهان: فرمانداران مشکلات موجود در شهرستان‌ها را به‌صورت کتبی به استان اعلام کنند

دکتر مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت : فرمانداران موارد و مشکلات موجود در شهرستان‌ها را به‌صورت کتبی به استان اعلام کنند تا ما بتوانیم آنها را از مسئولان مربوطه چه در سطح استان و چه در سطح ملی پیگیری و اقدامات لازم را انجام دهیم.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر ، گردهمایی فرمانداران استان با محوریت مباحث حوزه راه و شهرسازی از جمله طرح تفصیلی و نهضت ملی مسکن با حضور دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان و دکتر مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری برگزار شد.

در این نشست ۴ساعته فرمانداران به بیان مشکلات حوزه راه و شهرسازی در شهرستان خود پرداختند و علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان نیز به سوالات آنها پاسخ داد.

دکتر مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در این نشست گفت: بارها گفته‌ایم که باید خودمان با تدابیری که می‌اندیشیم، هر کاری که از دستمان بر می‌آید را در این حوزه انجام دهیم.

وی تاکید کرد: رئیس شورای مسکن در شهرستان‌ها فرمانداران هستند و انتظار می‌رود که موضوعات مربوطه مدیریت شود.

دکتر زینلیان تصریح کرد: در حوزه مسکن فضای کلی استان در بخش تامین و الحاق زمین مشکل زیادی ندارد اما در بخش اجرا نیاز به سرعت بیشتری داریم و باید براساس برنامه زمان‌بندی، تا انتهای دولت سیزدهم این مباحث به اتمام برسد و برای اینکه اجرا شود، باید خودمان تدبیر و چاره‌اندیشی کنیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان خاطرنشان کرد: در حوزه اجرایی ما باید اعتبارات لازم را به هر نحوی تامین کنیم.

وی اظهار کرد: فرمانداران موارد و مشکلات موجود در شهرستان‌ها را به‌صورت کتبی به استان اعلام کنند تا ما بتوانیم آنها را از مسئولان مربوطه چه در سطح استان و چه در سطح ملی پیگیری و اقدامات لازم را انجام دهیم.

دکتر زینلیان با اشاره به سرمایه‌گذاری چند هزار میلیاردی در سه شهرستان استان اصفهان، افزود: ما باید ذیل قانون، مسیر سرمایه‌گذاری را در استان تسهیل کرده و پیچ‌وخم‌های موجود را حل کنیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان عنوان کرد: براساس بررسی‌های انجام شده با همکاری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء یک بسته کاری به مبلغ ۱۱۱هزار میلیارد تومان مشخص شده و اگر این اتفاق به سرانجام برسد، استان اصفهان و شهرستان‌های تابعه متحول خواهند شد.