معاون عمرانی فرمانداری کاشان: مطالعات‌فازدوم پروژه بزرگراه کاشان – برزک – ورکان به زودی عملیاتی می‌شود
معاون عمرانی فرمانداری کاشان: مطالعات‌فازدوم پروژه بزرگراه کاشان – برزک – ورکان به زودی عملیاتی می‌شود

هادی اکبری معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان گفت: محور کاشان تا سه راهی موته بیش از ۷۰ کیلومتر است که ۵۰ درصد آن ۳۵ کیلومتر تا پل سعدآباد اکثر نقاط آن در دست اقدام و بهسازی قرار دارد و فاز دوم آن از سعدآباد تا سه راهی موته به طول ۳۵ کیلومتر تاکنون اقدامی صورت نگرفته بود که مجوز مطالعات آن دریافت و به زودی آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر، هادی اکبری معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان گفت: با پیگیری مسئولین بخش برزک و معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، مطالعات فاز دوم پروژه بزرگراه کاشان – برزک – ورکان پیگیری و به زودی عملیاتی می‌شود.

وی افزود: در جلسه ای که به منظور بهسازی جاده برزک در تهران با حضور خیرالله خادمی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور برگزار گردید، مقرر شد ادامه پروژه از پل سعدآباد تا سه راهی موته مطالعات آن آغاز و عملیات اجرایی آن پیگیری شود.

اکبری خاطر نشان کرد: محور کاشان تا سه راهی موته بیش از ۷۰ کیلومتر است که ۵۰ درصد آن ۳۵ کیلومتر تا پل سعدآباد اکثر نقاط آن در دست اقدام و بهسازی قرار دارد و فاز دوم آن از سعدآباد تا سه راهی موته به طول ۳۵ کیلومتر تاکنون اقدامی صورت نگرفته بود که مجوز مطالعات آن دریافت و به زودی آغاز می شود.