مملکت ارث پدری رئیس جمهور نیست
مملکت ارث پدری رئیس جمهور نیست

پایگاه خبری زنگ خطر/ نماینده گلپایگان و خوانسار در مجلس گفت: من نماینده مردم در مجلس هستم و قرار نیست دولتی ها از حرف های من خوششان بیاید.متاسفانه سیستم به گونه ای است که کارشکنی و سنگ اندازی انجام می شود.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر ، سید مسعود خاتمی در  جمع صنعتگران شهرستان گلپایگان اظهار کرد:  اگر بخواهیم از شرایط فعلی عبور کنیم باید کار را به دست اهل آن واگذار کنیم، طی دو الی سه سال گذشته بیش از نیمی از بودجه کشور به کارخانه های دولتی داده شد اما ضرر ده هستند؛ برای عبور از این مرحله باید به مردم تکیه کنیم.دولت مانع تولید در کشور است.

وی ادامه داد: من نماینده مردم در مجلس هستم و قرار نیست دولتی ها از حرف های من خوششان بیاید. اگر میخواهید اقتصاد کشور حرکت کند باید به بخش خصوصی اعتماد کنید. پیش قراولان جنگ اقتصادی صنعتگران هستند؛ یکی از مشکلات ما دشمن داخلی است که نیاز ندارد با خمپاره و اسلحه ما را مورد اصابت قرار دهد ، متاسفانه سیستم به گونه ای است که کارشکنی و سنگ اندازی انجام می شود.

نماینده گلپایگان و خوانسار در مجلس گفت:  ما چشم هایمان را بر روی مشکلات نبستیم ، هر هفته وزرا در جلسات غیر رسمی به ما پاسخ می دهند. هر چقدر به مردم فشار می آوریم باز هم  22 بهمن در میدان هستند چون کشورشان، پیشرفت و تمامیت ارضی آن را دوست دارند  و مردانه پای حرف خود ایستاده اند.

خاتمی با بیان اینکه زمین های فاز 3 به تولید کنندگان واقعی واگذار شود تصریح کرد: کیفیت نیروی انسانی نسبت به گذشته خیلی بهتر شده لذا کار را باید به کاردان واگذار کرد. به خاطر وجود مشکلات دلسرد نشوید تلاش میکنیم مشکلات حل شود ؛ مملکت مال مردم است و ارث پدری رئیس جمهور نیست.