نیما نکیسا، مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان شد
نیما نکیسا، مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان شد

نیما نکیسا، دروازه‌بان پیشین پرسپولیس و تیم‌ ملی فوتبال ایران، به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه ذوب‌آهن اصفهان منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر به نقل از ورزش سه، طی حکمی از سمت مدیرعامل کارخانه ذوب‌آهن، نیما نکیسا دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران به‌عنوان مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان منصوب شد.

مهدی کوهی، مدیرعامل کارخانه، در حالی او را به سمت مدیرعاملی ذوب‌آهن انتخاب کرد که از چند ماه پیش شایعاتی پیرامون حضور نکیسا در ذوب‌آهن وجود داشت و عملا علیرضا احسانی، مدیرعامل سابق ذوب‌آهن، از چرخه کار کنار رفته بود و حتی در انتخاب سرمربی تیم بزرگسالان نیز نقش چندانی نداشت.

در نهایت مدیرعامل کارخانه‌ ذوب‌آهن، نیما نکیسا را به این سمت منصوب کرد تا او کارش را در جمع سبزپوشان اصفهانی آغاز کند و به چهره ویژه در بین مدیران باشگاه‌های لیگ برتر تبدیل شود.

 

1898825

 

نکیسا در حالی گزینه نهایی هیئت مدیره ذوب آهن برای مدیرعاملی این باشگاه است که جلسه نهایی عصر امروز برگزار خواهد شد اما باتوجه به علاقه مدیر کارخانه، به نظر انتخاب او را باید نهایی تلقی کرد.

نکیسا که 48 سال دارد، با سابقه چهار سال بازی در پرسپولیس و 13 بازی ملی، از جمله حضور در دیدار با یوگسلاوی، از چند سال پیش وارد عرصه مدیریتی شده بود و مدتی هم در فدراسیون فوتبال حاضر بود اما حالا جدی‌ترین فعالیت مدیریتی خود را در یک باشگاه لیگ برتری آغاز می‌کند.