کسب رتبه برتر شرکت شهرک‌های صنعتی اردبیل در ارزیابی عملکرد شاخص‌های اختصاصی جشنواره شهید رجایی
کسب رتبه برتر شرکت شهرک‌های صنعتی اردبیل در ارزیابی عملکرد شاخص‌های اختصاصی جشنواره شهید رجایی

پایگاه خبری زنگ خطر / مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از کسب رتبه برتر این شرکت در ارزيابي عملكرد شاخص‌هاي اختصاصي جشنواره شهید رجایی سال 1401 خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر و به نقل از تایماز نیوز ، هاشم علایی ضمن بیان این خبر اظهار داشت: در ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی که هر ساله تحت عنوان جشنواره شهید رجایی، توسط سازمان اداری و استخدامی کشور و در قالب شاخص‌های عمومی و اختصاصی انجام می شود، شرکت شهرک‌های صنعتی با كسب ۱۰۰۰ از مجموع ۱۰۰۰ امتیاز، در شاخص های اختصاصی به عنوان يكي از دستگاه‌هاي برتر استان اردبيل معرفی و انتخاب شد.

وی افزود: همچنین این شرکت با تحقق بیش از ۹۰ درصدی در مجموع دو شاخص عمومی و اختصاصی و با ارتقاء دو پله‌ای نسبت به جایگاه سال ماقبل آن، به عنوان رتبه نهم در میان ۵۳ دستگاه اجرایی شرکت کننده در ارزیابی جشنواره شهید رجایی سال گذشته استان شناخته شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، تلاش و همکاری مدیران و تمامی کارکنان را دو عامل مهم و اساسی در کسب این موفقیت عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد، با تداوم همکاری و همدلی کارکنان، شاهد بهبود مستمر فرآیندها، خدمات و ارتقا سطح رضایتمندی مراجعین و سرمایه گذاران باشیم./روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل