کشف جسد مثله شده یک زن جوان
کشف جسد مثله شده یک زن جوان

زنگ خطر / مأموران کلانتری ۱۵۰ خزانه کشف جسد مثله شده یک انسان را کنار یک سطل زباله در محله خزانه با تماس تلفنی به قاضی «محمدرضا صاحب‌جمعی» بازپرس ویژه قتل شعبه ششم دادسرای امور جنایی گزارش کردند.

به گزارش زنگ خطر به نقل از تسنیم، ساعت ۸:۴۵ صبح یکشنبه چهارم تیر ماه، مأموران کلانتری ۱۵۰ خزانه کشف جسد مثله شده یک انسان را کنار یک سطل زباله در محله خزانه با تماس تلفنی به قاضی «محمدرضا صاحب‌جمعی» بازپرس ویژه قتل شعبه ششم دادسرای امور جنایی گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و تیم تشخیص هویت به همراه قاضی جنایی پای در محل حادثه گذاشتند و با جسد مثله شده یک زن در یک بسته یونولیتی در کنار سطل زباله مواجه شدند.

بررسی‌ها حکایت از آن داشت، این زن در محل دیگری به قتل رسیده و پس از جنایت به محل موردنظر منتقل شده است. همچنین ۲ دست، ۲ پا و سر مقتوله در این بسته قرار داشت.

کشف جسد مثله شده یک زن جوان در کنار سطل زباله

 

پس از پایان تحقیقات میدانی در محل موردنظر، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی مأموریت یافتند تا عامل این جنایت هولناک را شناسایی و بقایای جسد را کشف کنند. از سوی دیگر مأموران تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی اقدام به انگشت‌نگاری در محل مورد نظر و روی جسد کردند تا ردپایی از عامل این جنایت هولناک به دست آورند.

با دستور قاضی صاحب‌جمعی، بازپرس ویژه قتل شعبه ششم دادسرای امور جنایی، جسد مقتوله برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده همچنان ادامه دارد.