۷۰ درصد تخفیف به تمامی پروژه‌های عمرانی حوزه گردشگری استان اصفهان
۷۰ درصد تخفیف به تمامی پروژه‌های عمرانی حوزه گردشگری استان اصفهان

 دکتر زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: باتوجه به رویکرد و مزیت استان در استفاده از ظرفیت‌های بالای گردشگری مقرر شد بیش از ۷۰ درصد تخفیف به تمامی پروژه‌های عمرانی حوزه گردشگری استان تخصیص یابد.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر، جلسه هیئت چهار نفره استان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیرکل راه و شهرسازی استان، شهردار اصفهان و رئیس سازمان نظام مهندسی استان تشکیل شد.

در حاشیه این نشست دکتر مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: در این جلسه موارد مرتبط با هزینه ارائه خدمات نظام مهندسی ساختمان در سال‌جاری مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

وی ادامه داد: همچنین مسائل مرتبط با فرایند استفاده از ظرفیت نظام مهندسی در اجرای ساختمان‌ها نیز بررسی و مقرر شد در اسرع وقت با هماهنگی اداره کل راه و شهرسازی استان، شهرداری اصفهان و سازمان نظام مهندسی استفاده از ظرفیت مجریان ذی صلاح در ساخت و سازهای شهری مورد استفاده قرار گیرد.

دکتر زینلیان عنوان کرد: با توجه به رویکرد و مزیت استان در استفاده از ظرفیت‌های بالای گردشگری مقرر شد بیش از ۷۰ درصد تخفیف به تمامی پروژه‌های عمرانی حوزه گردشگری استان تخصیص یابد که گامی مؤثر در راستای توسعه ساخت و ساز در صنعت گردشگری استان است.